automn

هداياي تبليغاتي

automnRight
social
about درباره وبلاگ
#

هداياي تبليغاتي

تصویر خود را با تازه کارهای هوایی سفارشی کنید

سه شنبه بیست و چهارم 10 1398

قابلیت مشاهده و سودمندی دو دلیل عمده مردم در ایجاد کالاهای تبلیغاتی سفارشی است بنابراین کالاهایی که این خصوصیات را ترکیب می کنند از نظر بازده سرمایه گذاری در بازاریابی در صدر فهرست هستند. در میان اعضای بلندپایه کلوپ تبلیغاتی اختصاصی ، خوشبو کننده های هوا سفارشی قرار دارند. در ده ها عطر موجود است و به طراحی دلخواه شما ساخته شده است تا بتواند نشانگر شرکت شما یا یکی از محصولات شما را منعکس کند ، چند راه بهتر برای ارتباط با مخاطبان خود وجود دارد در حالی که محصولی را در اختیار آنها قرار می دهید که می توانند از آنها برای بهتر کردن امور و به تبع آن نگه داشتن استفاده کنید. توجه آنها حداقل در بعضی از زمان ها روی محصولات و خدماتی که سازمان شما ارائه می دهد متمرکز شده است.


 


مردم این روزها وقت زیادی را در اتومبیل خود می گذرانند و اغلب اوقات زمان آن است که در رسانه ها ناعادلانه نشان داده شود. در حالی که شرایط ترافیکی رو به وخامت گذاشته و زمان رفت و آمد در اکثر شهرهای پایتخت استرالیا سال به سال بیشتر می شود ، بسیاری از مردم از زمانی که برای رانندگی به آنجا می روند و از محل اشتغال خود پشیمان نیستند ، گزارش می کنند که زمان تنهایی است. در اتومبیل معمولاً تنها زمانی است که در زندگیهای دیگر زندگی پر مشغله که غالباً از عهده مسئولیتها برمی آیند ، باید خودشان را انجام دهند. آن ساعت یا یک روز یک روز است که افراد می توانند موسیقی مورد علاقه خود را گوش دهند ، در حالی که با اتومبیل سوار بر اتومبیل می شوند ، دوباره فکرشان را جلب می کنند و یک بار ذهن خود را به سمت چیزهایی که مورد علاقه آنها است بپیوندند تا اینکه به یک طرف کشیده نشوند. توسط خواسته های مسئولیت های خانواده و محیط کار. بنابراین اینکه بتوانید در این زمان با آنها درگیر شوید و پیام خود را قبل از آنها بدست آورید یا حداقل چیزی را برای آنها فراهم کنید که تجربه سفر در اتومبیلشان را هرچه لذت بخش تر کند ، راهی مناسب برای ایجاد ارتباط عاطفی است.


 


داشتن فرآورده های خوشبو کننده هوا ساخته شده خود دارای مزایای بسیاری است. اول ، آنها روشی ارزان برای ایجاد محصولی غیرقابل قبول هستند. برای هر دلار یک قطعه می توانید کالایی را تهیه کنید که به معنای واقعی کلمه تا 3 ماه بماند ، بیشتر زمانی که مردم از دیدن آنها به اندازه اثر تصویری لذت ببرند همانطور که برای عطر و بوی دلپذیری که از طریق کابین هر ماشین پراکنده می شوند لذت می برند. آنها جشن می گیرند. دلیل دوم ، دید زیاد است که ناشی از آویزان شدن از آینه دید عقب خودرو یا موقعیت برجسته دیگر در خودرو است. فقط راننده اتومبیل معطر نیست که بتواند مارک تجاری را پیدا کند که به یک خوشبو کننده هوا اضافه شده است ، عابران پیاده ، افرادی که این خودرو را در حالی که ثابت است یا پارک شده است می بینند و حتی در مسافرهای پشت سر هم جلوی ماشین می گیرند. نگاهی اجمالی به طرح که اگر املاک فکر و اجرا شود به آنها تصور فوری می دهد که به ناخودآگاه وارد می شوند و در آنجا می نشینند تا در زمانی که برای بازاریاب کنسول مناسب است دوباره به عنوان شناسنامه معرفی شوند.


 


بسته بندی شده تا حداکثر شش ماه قبل از استفاده و ماندن اتاق بسیار کمی ، استفاده از خوشبو کننده های هوا به صورت دستی ، سرمایه گذاری در بازاریابی به عنوان روشی برای اثبات آینده تصویر سازمان شما نیست. برای افراد سیگاری و افرادی که ممکن است در حفظ نظافت داخلی وسایل نقلیه خود وسواس نداشته باشند ، یک خوشبو کننده هوا معمولی کوتاه مدت برای خوشبختی رانندگی است. ایده های تبلیغاتی معدودی وجود دارد که به همان سطح یا ابزار محبوبیت بالایی دارند ، که هزینه بسیار کمی دارند و تعدادی از برنامه ها نیز غیر از واقعیت ساده آویزان کردن آنها از یک آینه دید عقب و اجازه دادن به طراوت عطر و طعم تازه ای است که به آرامی در آنها نفوذ می کند. کل کابین سواری شما.


منبع مطلب: https://www.freshpromotions.com.au/promotional-blog/refresh-image-custom-air-fresheners(0) نظر
X